تقویت حافظه کوانتومی

یادسپاری سریع، یادگیری دائمی، یادآوری برق آسا

آلبوم جامع مهندسی حافظه کوثرپردازـ کامل ترین مرجع تقویت حافظهمغز و ذهن و حافظه شما ماشینی است که برای استفاده صحیح آن باید دستورالعمل آن را در اختیار داشته باشید. باید بپذیریم که با روش های ابتدایی آموخته شده در ایام طفولیت و نوجوانی نمی توان از حافظه و ذهن کارآیی مورد انتظار قرن بیست و یک را داشت. فقط کافی است تکنیک های کلیدی استفاده صحیح از حافظه و ذهن خود را بلد باشید تکنیک های یادگیری اعداد و شماره ها و آدرس ها و فرمول ها و جملات و لیست ها و فهرست های طولانی به همراه تکنیک های یادگیری سریع لغات زبان های خارجی با سرعت فوق العاده بالا در کنار تکنیک های محاسبات سریع ذهنی مجموعه ای بی نظیر به نام آلبوم حافظه کوانتومی شرکت کوثر پرداز را تشکیل داده است. این مجموعه بی رقیب روی چهارعدد دی وی دی به قیمت فوق العاده بیست و پنج هزارتومان عرضه شده است. مجموعه ای حافظه کوانتومی در حقیقت ترکیب چهار آلبوم معروف تقویت حافظه مهندس کوثری، به همراه یادگیری زبان انگلیسی در ده روز به روش ام اس ام آی و آلبوم محاسبات ذهنی سریع مهندس کوثری است. با داشتن این مجموعه قدرت حافظه و یادگیری و یادسپاری و یادآوری شما در هر حوزه از زندگی چه تحصیلی ، چه شغلی و چه اجتماعی چند صد برابر می شود.

 نحوه تهیه محصولات شرکت کوثرپرداز

------------------------

www.kowsarpardaz.com

سریع ترین روش سفارش و دریافت محصولات کوثرپرداز

انتقال وجه از طریق خود پرداز و به صورت کارت به کارت یا انتقال اینترنتی

و اعلام شماره ارجاع برگه انتقال به همراه نام محصول و نشانی دقیق پستی

به صورت پیامک به شماره موبایل

۰۹۳۳۷۸۵۷۵۴۳

است.

اگر به هر دلیلی امکان انتقال کارت به کارت و ارسال پیامک را ندارید می توانید اطلاعات واریز مبلغ را از طریق فکس یا نامه هم به اطلاع ما برسانید.

******

توجه:

خریداران تهرانی کافی است سفارش خود را تلفنی اعلام نمایند و درب منزل محصول را تحویل بگیرند و

مبلغ محصول به علاوه هزینه پیک را موقع تحویل بپردازند.

البته هزینه ارسال با پست پیشتاز برای خریداران تهرانی با شرکت است.

خریداران شهرستانی می توانند مبلغ را به یکی از حساب های کوثرپرداز منتقل یا واریز کنند و اطلاعات واریز یا انتقال را به همراه نام محصول درخواستی و نام ونشانی دقیق خود (همراه کد پستی) از طریق پیامک یا فکس یا ایمیل یا نامه به ما اطلاع دهند.

محصول درخواستی بلافاصله برایتان ارسال خواهد شد.

*****************

نحوه تهیه محصولات شرکت کوثرپرداز تلفن های تماس با روابط عمومی شرکت :

۰۲۱-۷۷۹۶۴۷۵۹

۰۲۱-۷۷۹۶۴۷۴۱

۰۲۱-۷۷۷۸۸۴۶۵-۸

شماره فکس دوم (۲۴ ساعته)شرکت: ۸۹۷۸۹۲۹۹-۰۲۱

شماره همراه صوتی و پیامکی ۲۴ ساعته شرکت با امکان پاسخگویی آن لاین: ۰۹۳۶۵۸۳۹۳۸۴

توجه: ما حتی در ایام تعطیل نیز از طریق شبکه پاسخگویی صوتی پیامکی در خدمت شما هستیم. کافی است پیام صوتی خود را بگذارید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

در تهران : عزیران تهرانی جهت دریافت محصول درب منزل می توانند به صورت سفارش تلفنی اقدام کنند. به این صورت که در تمام ایام هفته (حتی روزهای تعطیل ) با تلفن های دفتر توزیع ۷۷۰۵۴۲۷۹ و ۷۷۷۸۸۴۶۵ الی ۸ یا ۷۷۹۶۴۷۴۱ تماس بگیرند و محصول را درب منزل تحویل بگیرند و همانجا مبلغ محصول + هزینه پیک را به پیک شرکت تحویل دهند . ارسال با پست هزینه ندارد.

در شهرستانها : متقاضیان شهرستانی نیز می توانند مبلغ مربوط به هر محصول را به یکی از حساب های زیر واریز کنند و رسید بانک یا رسید دستگاه خودپرداز را همراه با نام محصول درخواستی و نشانی دقیق خود به تلفکس شرکت به شماره ۷۷۹۶۴۷۵۹-۰۲۱ فکس کنند یا به نشانی تهران ـ صندوق پستی ۴۷۸-۱۹۵۸۵ شرکت راز موفقیت پست نمایند. بلافاصله محصول درخواستی برایشان ارسال خواهد شد. در ضمن شماره فکس دوم (۲۴ ساعته ) شرکت نیز ۸۹۷۸۹۲۹۹-۰۲۱ می باشد.

شماره حساب واریز مبلغ هر محصول:

ـ حساب سیبای بانک ملی به شماره ۰۱۰۲۶۳۵۱۹۰۰۰۵ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت

۶۰۳۷۹۹۷۱۱۱۰۰۲۰۸۶

ـ حساب سپهر بانک صادرات به شماره ۰۳۰۹۷۵۵۳۸۸۰۰۷ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت

۶۰۳۷۶۹۱۵۱۷۲۹۷۵۴۵

ـ حساب جام بانک ملت به شماره ۱۳۲۸۸۳۷۶۰۴ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های شبکه شتاب به شماره کارت

۶۱۰۴۳۳۷۹۲۲۱۸۳۷۰۰

***

عزیزانی که کارت سیبای بانک ملی را دارند می توانند از طریق اینترنت و وب سایت

https://epayment.bmi.ir/MoneyTransfer

در هر ساعت شبانه روز مبلغ مربوط به هر محصول را به کارت شماره

۶۰۳۷۹۹۷۱۱۱۰۰۲۰۸۶

در وجه آقای غلامعلی کوثری منتقل و اطلاعات مربوط به انتقال را به ایمیل

kowsarmail@gmail.com

همراه با نشانی پستی کامل خود و نام دقیق محصولات درخواست ارسال نمایند.برای تائید و هماهنگی بیشتر می توانید با تلفن های شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را اطلاع دهید. در سریع ترین زمان ممکن محصول درخواستی به نشانی شما ارسال خواهد شد.

****

تاریخ ارسال: جمعه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1390 ساعت 02:22 ب.ظ | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب